0
(0)

مقاله او برای شماست برای کسی که هنوز مقاله ای پیدا نکرده است که بتواند مقدمه ای کلی برای خواندن در چند دقیقه از این مقوله موسیقی کلان باشد که همه از آن صحبت می کنند.

دانلود آهنگ الکترونیک جدید 2020

برای کسی که ده ها بینش تخصصی در مورد هنرمندان یا زیرشاخه های مختلف پیدا کرده است ، اما هیچ کاری برای شروع از ابتدا نیست. این یک تاریخچه سریع از موسیقی الکترونیکی است ، آماده برای کسانی که می خواهند شروع به کشف همه چیز در آن کنند.

آهنگ الکترونیک جدید 2020

یک تاریخچه کامل احتمالاً یک کتاب کامل را می گیرد ، واضح است. و توجه داشته باشید ، ما در مورد یک دایره المعارف یا کتابی برای خوانندگانی صحبت نمی کنیم که قبلاً مجذوب دانلود آهنگ الکترونیک شده اند و می توانند منابع را دنبال کنند (در حال حاضر چندین کتاب از این نوع وجود دارد که شاید در این ژانر تخصصی داشته باشند). منظور ما داستانی مناسب برای کسانی است که چیزی درباره آهنگ الکترونیکی نمی دانند: چیزی که به راحتی دنبال می شود ، به شما تصویر کلانی می دهد و به شما امکان می دهد پس از مقدمه ، با توجه به غریزه یا سلیقه خود ، تعمیق را تقویت کنید و با چشم انداز کلی تقویت کنید.

قبلاً به دست آمده داستانهای زیادی از این دست در اطراف وجود ندارد ، احتمالاً به این دلیل که توسعه آنها آسان نیست. آنچه در زیر خواهید خواند بهترین نقطه شروع است که می توانیم ارائه دهیم ، دائماً به روز شده و پر از ایده برای بررسی بعدا. در انتها همچنین برای کسانی که اولین نکات را برای پیگیری می خواهند یک راهنمای شماتیک برای نام ها و زیرشاخه ها پیدا خواهید کرد.

منشا: دهه 70
اول از همه ، یک سوال مهم وجود دارد که باید پاسخ داده شود: موسیقی الکترونیکی چیست؟ منظور کسی این است که “هر نوع موسیقی ساخته شده از طریق استفاده از ابزار الکترونیکی” ، اما این تعریفی است که ما آن را نامناسب می دانیم ، اساساً زیرا به این ترتیب تمام موسیقی معاصر الکترونیکی خواهد بود (تولید دانلود اهنگ الکترونیک بیس دار امروز ، در هر ژانر ، به طور منظم عبور می کند توسط یک مرحله پردازش که شامل دنیای دیجیتال است). با استفاده از موسیقی الکترونیکی ، ترجیح می دهیم تولیداتی را که به منظور افزایش صدای تولید شده توسط سازهای الکترونیکی ، آنالوگ یا دیجیتال (مانند سینتی سایزر یا نرم افزار) انجام می شوند ، شناسایی کنیم. این امر همچنین به محدود کردن دامنه عملکرد کمک می کند ، به استثنای لحظات تاریخی و / یا ژانرهایی که از صدای الکترونیکی به روشی گاه به گاه و محدود استفاده می کردند. تاریخچه آهنگ الکترونیکی ما عباراتی را که به معنای کلاسیک شناخته شده اند ، در بر می گیرد.

به همین دلیل ، ما از ردیابی تولد موسیقی الکترونیک قدیمی به گذشته خیلی دور جلوگیری خواهیم کرد: آن را در مرحله بعدی مطالعه ، که آزمایشات مختلف در طول کل قرن بیستم را بررسی می کند ، رها می کنیم. از نظر جدید ، ساده ترین و مناسب ترین راه برای کشف ریشه موسیقی الکترونیک اعلام تولد آن در دهه 1970 است.

در آن سال ها ، به ویژه در نیمه دوم دهه ، چندین هنرمند اروپایی شروع به بهره برداری از امکانات جدید صدا کردند که توسط سینتی سایزرها در دسترس قرار گرفت ، برخی از آنها به عنوان م anلفه اضافی صدای خود استفاده می کردند (این مورد در مورد برخی از نام های بزرگ راک پیشرو است در آن سالها ، مانند پینک فلوید یا جنسیس) ، دیگران به روشی جدید در درک تولید موسیقی که کاملاً بر صداهای جدید تأکید دارد ، زندگی می بخشند: این بود که موسیقی الکترونیکی متولد شد و قصد داشت موسیقی با خطوط آینده نگرانه تولید کند.

 

اهنگ بیس دار الکترونیک 2020

DOWNLOAD

  آهنگ Murci به نام Three Six Five 

DOWNLOAD

آهنگ اول:

آهنگ الکترونیک از Weared به نام Through The Universe

DOWNLOAD

منبع :https://auralcrave.com

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]