0
(0)

هنر و موسیقی از وظایف اساسی انسان هستند. دانلود آهنگ وای چرا داری خرابش میکنی وای بشر و هنر بدون یکدیگر نمی توانند کار کنند. ما میل شدیدی برای خلق کردن داریم، هر چه که باشد و هر چند کوچک یا بزرگ. تعامل با صدا، چه برای ایجاد آن و چه لذت بردن از آن، اجتناب ناپذیر است. مردم همیشه موسیقی را در زندگی‌شان مهم می‌دانستند، چه برای لذت بردن از گوش دادن، پاسخ احساسی، اجرا یا خلق کردن. این برای موسیقی کلاسیک یا موسیقی کنسرت معاصر تفاوتی ندارد. هر دو موسیقی ارزش بسیار زیادی برای جامعه ما دارند. با این حال، مشکلی که همه ما در این زمینه می دانیم این است که این موسیقی کمتر شناخته شده است وای چرا داری خرابش میکنی وایو از این رو مورد توجه قرار نمی گیرد. به عنوان یک موسیقیدان و هنرمند، مسئولیت من این است که دیگران یاد بگیرند از هنری که من به آن علاقه کامل دارم لذت ببرند.

وای چرا داری خرابش میکنی محسن ابراهیم زاده

ناگفته نماند که در جریان اصلی فرهنگ آمریکایی، موسیقی کلاسیک یا کنسرت بخش بزرگی از زندگی مردم نیست. هنوز ننگ‌هایی وجود دارد که به این امر کمک می‌کند و همچنین رویه‌های دولت در دو دهه اخیر (کاهش آموزش موسیقی در مدارس در سطح محلی، مقاومت در برابر افزایش بودجه NEA و کمتر دیده شدن هنرها در سطح ملی؛ ما امیدواریم که دولت اوباما بتواند این روندها را معکوس کند). بسیاری از مردم هنوز هم ممکن است بر این باور باشند که موسیقی کلاسیک برای افراد ثروتمند، مسن تر و تحصیلکرده است.آهنگ وای چرا داری خرابش میکنی وای برخی دیگر ممکن است از رفتن به رویدادهای موسیقی کلاسیک احساس ناخوشایندی داشته باشند زیرا احساس می کنند برای ورود به سالن کنسرت یا رسیتال باید طوری رفتار کنند و لباس بپوشند.

دانلود آهنگ وای چرا داری خرابش میکنی

حتی بیشتر از آن، پرمدعا و نخبه گرایی که برخی از هنرمندان به نمایش می گذارند با برخی از برنامه های تلویزیونی، آگهی های بازرگانی، نمایشنامه ها، کتاب ها، توسط افراد تأثیرگذار و حتی خودشان تقویت می شود که موسیقیدانان را از جامعه اصلی دور می کند. در حالی که برخی از اینها درست است، مانند تقریباً هر کلیشه ای، کاملاً درست نیست. با تأثیری که موسیقی کنسرت بر جامعه دارد، اکثریت تصمیم می گیرند که «برای آنها» نیست، صرفاً به این دلیل که معتقدند هیچ ارتباط یا ارزشی با زندگی آنها ندارد.

داری خرابش میکنی وای این امر با عدم علاقه دولت گذشته به ترویج و حمایت از هنر، خواه تأمین بودجه سازمان‌های هنری یا آموزش هنری، تشدید می‌شود. اکنون دولت فعلی ما را امیدوار کرده است و ما شاهد تعهد آن هستیم. اما مهمتر از همه جامعه آمریکایی ما باید باور کند که همه می توانند ارزش و لذت را در موسیقی کلاسیک/کنسرت بیابند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]